Double IPA Read more.
Klein Duimpje KDIPA is een krachtige en uitgesproken Double IPA van Brouwerij Klein Duimpje uit Hillegom. Deze hop-forward special is gebrouwen voor liefhebbers van intense IPA’s waarin fruitige hoparoma’s, een stevige moutbasis en een duidelijke bitterheid samenkomen.
In het aroma vind je volop citrus, tropisch fruit en harsachtige hoptonen. De smaak is vol en krachtig met lagen van grapefruit, sinaasappel, mango en dennenhars, ondersteund door een stevige moutige ruggengraat die het hogere alcoholpercentage mooi opvangt. De afdronk is droog, lang en aangenaam bitter, zoals je van een klassieke Double IPA mag verwachten.
KDIPA laat zien dat Brouwerij Klein Duimpje niet alleen traditionele bierstijlen beheerst, maar ook moderne hopbieren met karakter weet te brouwen. Een bier voor IPA-liefhebbers die houden van smaak, intensiteit en een stevige hopkick.