Coffee IPA Lees meer.
Stroom Dirty Boots is een verrassende Coffee IPA van 6% van Stroom Brouwers uit Gent. Het bier combineert een bleek, tropisch IPA-profiel met verse koffie van Vandeherckhove, waardoor een opvallende mix ontstaat van fruitige hoparoma’s en frisse koffietonen. De bitterheid blijft met 22 IBU relatief beheerst, zodat de koffie en het hopkarakter mooi naast elkaar kunnen staan.
In geur en smaak komen vooral tropisch fruit, citrus en lichte koffietonen naar voren. De koffie geeft het bier een geroosterde, aromatische kick zonder dat Dirty Boots donker of zwaar wordt. Juist die combinatie van een blonde IPA-basis met verse koffie maakt het bier bijzonder: fris en hoppig, maar tegelijk met de herkenbare diepte van koffie.
Stroom Brouwers uit Gent werd opgericht door Carl en Farrell, die elkaar jaren eerder in Kirgizië leerden kennen. De brouwerij koppelt moderne craftbieren aan kunst en creatieve samenwerking; van ieder verkocht blik gaat een deel naar de kunstenaar achter het label. Dirty Boots past goed bij die eigenzinnige aanpak: een toegankelijke IPA met een onverwachte koffietwist.
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.